Clovin to polska firma rodzina. Od 1995 roku produkuje najwyższej jakości środki czystości. Początkowo głównym obszarem ich działalności było wytwarzanie profesjonalnych proszków do prania dla pralni wodnych, hotelowych, szpitalnych i wielu innych, które od produktu wymagały doskonałej skuteczności w usuwaniu trudnych plam. Stopniowo wprowadzali swoje najlepsze rozwiązania do środków czystości przeznaczonych dla konsumentów do użytku domowego, tworząc produkty dopasowane do ludzkich potrzeb.W ciągu 25 lat działalności odnieśli wiele sukcesów. Otworzyliśmy oddziały w Niemczech (Clovin  Germany), na Litwie, Łowie i Estonii (Clovin Baltic) oraz zakład produkcyjny na Ukrainie (Clovin Ukraine). Nasza marka Herr Clever cieszy się zaufaniem najbardziej wymagających niemieckich konsumentów, a seria produktów spod znaku Multicolor stanowi 2. siłę na rynku krajów bałtyckich (Litwa, Łotwa i Estonia).

 

Pełni pasji, wiedzy i doświadczenia

W ich laboratoriach zespół chemików wraz z technologami tworzy i stale udoskonala zarówno sprawdzone, jak i zupełnie nowe receptury środków czystości. Po dwudziestu latach intensywnych prac odkrywanie i ulepszanie produktów stało się pasją, której przyświeca idea uzyskiwania najskuteczniejszych i najbardziej przyjaznych środowisku produktów, które odpowiadają na przeróżne potrzeby naszych klientów i partnerów. 

 

Świadomi – społecznie i ekologicznie

Jako producenci proszków do prania nie tylko znają potrzeby konsumentów, lecz także są świadomi konieczności dbania o środowisko, w którym żyjemy. Dlatego w produkowanych przez nich proszkach nie stosuje się zeolitów i fosforanów, które mają destrukcyjny wpływ na życie biologiczne rzek, jezior i innych akwenów. Sukcesem ich technologów oraz chemików jest ekologiczny proszek Clever Free o właściwościach hipoalergicznych. Blisko 70% ich produkcji oparte jest o odnawialne żródła energii. W 2020 roku zamkniemy wodę do produkcji w obiegu zamkniętym.

 

 

Clovin

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl