O firmie

Od lat dokładamy wszelkich starań, aby konsument w Polsce mógł korzystać z produktów chemii gospodarczej, kosmetyków, art gosp. domowego najlepszej cenie, mając do tego duży wybór.  Stale się dla Państwa rozwijamy, stawiając sobie za cel zadowolenie i oszczędność naszych klientów. Dokonując u nas zakupów można być pewnym, że transakcję zawiera się z rzetelnym i sprawdzonym przez  sprzedawcą.

 

1. REALIZACJA ZAMÓWIENIA

1.1 Zamówienia złożone do godz. 10:00 wysyłane są tego samego dnia.

 

1.2. Na wpłatę lub informację o wysyłce za pobraniem czekamy maksymalnie 14 dni roboczych.

 

2. DOKUMENT SPRZEDAŻY

 

2.1. Do każdej transakcji załączamy paragon fiskalny. 

2.2. W przypadku zaznaczenia w formularzu dostawy chęci otrzymania faktury VAT, zostanie ona przesłana wraz z paczką .  

2.3. W razie chęci otrzymania faktury VAT już po otrzymaniu paczki z załączonym paragonem fiskalnym, konieczne będzie odesłanie do nas oryginału otrzymanego paragonu na adres siedziby firmy. 

2.4. Nie ma możliwości wystawienia kilku dokumentów sprzedaży do jednego zamówienia. Do jednego zamówienia wystawiany jest jeden dokument na całość zamówienia,  nie ma możliwości rozdzielenia dokumentu zakupu na fakturę i paragon. Do jednego zamówienia wystawiamy dokument na całość zakupów tj. paragon lub faktura. 

 

3. WYSYŁKA

3.1. Paczki nadajemy firmą kurierską Inpost, a także do paczkomatów Inpost. 

 

3.2. Limit wagowy jednej paczki kurierskiej to 30 kg. Limit wagowy jednej paczki nadawanej do paczkomatu to 25 kg, z tym, że o konieczności nadania kolejnej paczki/paczek może decydować również gabaryt dokonanych zakupów (ograniczone wymiary skrytek). Obostrzenia te mają związek z restrykcyjną zmianą regulaminu Inpost związaną z dopłatami za błędne określenie gabarytu przesyłki.

 

 

4. ODBIORY OSOBISTE

Odbiór osobisty możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym bądź mailowym.

 

5. KOMENTARZE/ OCENA SPRZEDAŻY

 

W razie niezadowolenia z naszych usług lub zakupionych produktów - przed wystawieniem komentarza  negatywnego, czy niskiej oceny - prosimy o kontakt. Każdy problem zawsze staramy się rozwiązać jak najkorzystniej dla klienta. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl